استراتژی شرکت فن آوران آریانا افراز

در راستای عمل به شعار تولید محصول با کیفیت ایرانی و احترام به مشتریان، استراتژی جدید شرکت آریانا افراز تدوین شد

از آنجا که آریانا افراز تمام تلاش خود را جهت تحقق شعار مشتری مداری به کار برده است، لذا تغییر رویکرد این شرکت در سال 1399 در جهت بهبود کیفیت خدمات و محصولات بوده و این اقدامات در جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان ارجمند انجام شده است. در حال حاضر آریانا افراز توانمندی ارائه هر نوع خدمات و محصولات را بر اساس درخواست مشتریان به صورت کاملا سفارشی و یا محصول محور دارا بوده و با توجه به شرایط بازار، استراتژی خود را تدوین نموده است.

شرکت فن آوران آریانا افراز با تکیه بر دانش مهندسین ایرانی، کارمندان متعهد شرکت و همکاری با شرکت‌های همسو، برنامه‌های بلند مدت برای تولید محصولات با کیفیت را تدوین کرده و در حال حاضر نیز در این مسیر ثابت قدم گشته است. استراتژی تدافعی-رقابتی این شرکت این امکان را میسر کرده تا در مسیر تولید تجهیزات مانیتورینگ، با رصد دقیق نیاز بازار، حتی به صورت فصلی و مقطعی، محصولات و خدمات مناسب را روانه بازار کند. این استراتژی سبب شده تا محصولات دقیقا منطبق بر نیاز مشتریان تولید شده و بخش بزرگی از نیاز بازار را تامین کند.

با توسعه بخش روابط عمومی شرکت، امیدواریم ارتباط مداوم با مشتریان، به اصلاح هرچه بهتر تجهیزات تولید شده و خدمات ارائه شده منجر شود و در آینده‌ای نزدیک آریانا افراز را سرافرازتر از همیشه ببینیم.

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت آریانا افراز محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2024 by Ariana Afraz Co. ® Web-Designer and Website Optimizer