وظایفی که سیستم‌های مانیتورینگ بر عهده دارند

صنعت مانیتورینگ یکی از صنایع جدید در دنیا است که هر روز پیشرفت‌های قابل توجهی دارد. یکی از اولین شاخه‌های این صنعت، دوربین‌های مداربسته بودند که چند سالی است که استفاده از آنها مرسوم شده و تقریبا در همه اماکن عمومی و حتی خصوصی دیده می‌شوند. اما صنعتی مانیتورینگ بخش‌های مهمی از صنعت را تحت پوشش خود قرار داده است که در این میان می‌توان به مانیتورینگ دما و رطوبت، مانیتورینگ فشار هوا، مانیتورینگ فشار انواع گازها، مانیتورینگ سطح و وزن مخازن، مانیتورینگ سرعت و محل وسایل نقلیه و ... اشاره نمود.
صنعت مانیتورینگ امروز در رستوران‌ها، گلخانه‌ها، سیلوها، داروخانه‌ها، شرکت‌های تولید و پخش دارو، شرکت‌های تولید و پخش مواد غذایی، اتاق‌های سرور، آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها، خودروها، زمین‌های زراعی، پتروشیمی، هواشناسی، صنایع حمل و نقل، صنایع هواو فضا، صنعت برق و ... کاربردهای مهمی داشته و با استفاده از سنسورهای متنوع، وظایفی در رابطه با کنترل مقادیر تعریف شده و ارسال انواع هشدار را برعهده دارد.

شرکت آریانا افراز نیز به عنوان یکی از تولید کنندگان صنایع مانیتورینگ در ایران، افتخار دارد که با تولید و عرضه محصولاتی در حد محصولات اروپایی، توانسته نیاز کشور را در این عرصه برآورده کرده و گام مهمی در عزت ایران اسلامی برداشته است. سیستم‌های مانیتورینگ تولید شده توسط آریانا افراز به طور کلی به دو دسته ساده و هوشمند تقسیم می‌شوند. در سیستم‌های مانیتورینگ هوشمند، علاوه بر ثبت وقایع و گزارش گیری‌های مدت دار و دوره‌ای، امکان کنترل پارامترهای مختلف و همچنین ارسال انواع هشدار نیز وجود دارد. یکی از مهمترین سیستم‌های هشدار دهنده که در مانیتورینگ هوشمند به کار می‌رود، سیستم ارسال هشدار پیامکی است که می‌تواند حداقل به 3نفر هشدارها را ارسال کرده و حتی با دریافت پیامک، از راه دور برنامه ریزی شود.

انواع سیستم‌های مانیتورینگ تولید شده توسط شرکت آریانا افراز:

شرکت آریانا افراز

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت آریانا افراز محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2024 by Ariana Afraz Co. ® Web-Designer and Website Optimizer