معرفی شرکت فن آوران آریانا افراز

شرکت آریانا افراز بزرگترین تولید کننده سیستم‌های مانیتورینگ هوشمند و دیتالاگرهای دما و رطوبت

شرکت فن آوران آریانا افراز به عنوان یک شرکت دانش بنیان فعالیت خود را در سال 1393 به صورت غیر رسمی و در زمینه سیستم‌های مانیتورینگ آغاز کرد. این شرکت در ابتدا با هدف تامین نیاز داخلی کشور شروع به تولید دیتالاگرهای دما برای مصارف غذایی نمود و در سال 1395 با همکاری چند شرکت دیگر در زمینه الکترونیک، موفق به تولید سیستم‌های مانیتورینگ هوشمند در ایران شد. شرکت آریانا افزار اکنون به عنوان یک شرکت تولید کننده انواع دیتالاگر آنلاین و آفلاین و سیستم‌های کنترل و مدیریت هوشمند پابه عرصه رقابت گذاشته است. از مهمترین اهداف این شرکت ارائه محصولات کاملا ایرانی با کیفیتی در خور مردم عزیز ایران می‌باشد که این محصولات عبارتند از: سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت سیلو، سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت سردخانه، سیستم مانیتورینگ هوشمند گلخانه، سیستم مانیتورینگ هوشمند دما و رطوبت انبارهای دارو و مواد غذایی، کنترل هوشمند خودرو و انواع دیتالاگرهای دما و رطوبت است. این سیستم‌ها که با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و با همکاری شرکت‌های دانش بنیان الکترونیکی ساخته شده‌اند، می‌توانند به بهترین شکل و بدون دخالت دست انسان، عملیات کنترل دما و رطوبت را به عهده گرفته و حتی از بروز خطاهای سیستمی نیز جلوگیری نمایند.
پس از یکسال از تولید اولین محصولات شرکت فن آوران آریانا افراز، این شرکت در سال 1397 با توسعه بخش تولید خود علاوه بر تولید محصولات ایرانی، اقدام به ارائه خدمات برای محصولات خارجی نموده است. در حال حاضر بخش فنی این شرکت توانایی تولید انواع دستگاه‌های واسطه برای آنلاین کردن انواع دیتالاگرهای آفلاین ایرانی و خارجی داشته و حتی در موارد بسیاری توانایی اصلاح و به روز رسانی محصولات دیگر شرکت‌ها را نیز دارد.
سیستم مانیتورینگ هوشمند تولید شده توسط شرکت آریانا افراز به دلیل آنلاین بودن، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار زیاد، دقت اندازه گیری فوق‌العاده دقیق، نرم افزار کنترل تحت وب کاملا فارسی با قابلیت ارائه انواع گزارشات آنلاین و آفلاین، ترسیم انواع نمودارها، مقایسه و تحلیل داده‌ها و مهمتر از همه قیمت و خدمات مناسب در داخل کشور، توانسته نیاز بسیاری از شرکت‌ها را در خصوص ایجاد بالاترین درجه کیفی نگهداری از محصولات، فراهم سازد.

یکی از مهمترین افتخارات شرکت آریانا افراز این است که از سال 1395 با همکاری با شرکت‌های بین‌المللی و ارتباط مداوم با سازمان غذا و دارو و همچنین دانشگاه‌های علوم پزشکی، موفق به تاییدیه سازمان استاندارد و نیز سازمان غذا و دارو برای اجرای نقشه برداری دمایی شد که به عنوان یکی از پیشتازان در زمینه نقشه دمایی شناخته می‌شود. در حال حاضر سبد محصولات نقشه برداری شرکت آریانا افراز شامل مواردی همچون نقشه دمایی انبار دارو، نقشه دمایی گلخانه، نقشه دمایی سردخانه، نقشه دمایی کول باکس، نقشه دمایی خودرو یخچال دار، نقشه دمایی سیلو، نقشه دمایی رستوران و ... می‌شود.

شرکت آریانا افراز مفتخر است که با داشتن یکی از بزرگترین مراکز تولید نرم افزار در ایران، توانسته نرم افزار کاملا فارسی و بومی تحت وب سیستم‌های مانیتورینگ و انواع دیتالاگر را با کامل‌ترین و متنوع‌ترین گزارش‌ها و نمودارها تولید و ارائه نماید. این نرم افزار با جدیدترین روش‌های برنامه نویسی و بر پایه ساختار امن تولید شده است.

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت آریانا افراز محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2024 by Ariana Afraz Co. ® Web-Designer and Website Optimizer