نقشه دمایی �������� �������� مورد تایید سازمان غذا و دارو و دانشگاه علوم پزشکی

نقشه دمایی �������� �������� بر اساس بازرسی‌های سازمان غذا و دارو

روش اجرای نقشه دمایی �������� �������� و جزئیات مورد توجه در نقشه دمایی �������� �������� مطابق با استاندارد جهانی

شاید در نگاه اول این سوال مطرح باشد که چرا باید برای �������� �������� نقشه دمایی تهیه شود؟ اما با توجه به حساسیت بالای تولید، انبارش و توزیع مواد غذایی و دارویی، اینکه این مواد در �������� �������� در چه وضعیتی قرار داشته‌اند، می‌تواند ضامن سلامتی آنها تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده نهایی باشد.
یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر سلامت دارو و مواد غذایی، حرارت محیط می‌باشد که می تواند با بالا رفتن بیش از حد باعث وارد آمدن شوک حرارتی به دارو و مواد غذایی و تغییر خواص آنها شود. از این رو در مقوله مهمی مانند محل انبارش یا حمل و نقل از انبار و سردخانه به مقاصد بعدی، شرایط گرما باید در محدوده مجاز قرار داشته باشد تا آسیبی به دارو و مواد غذایی وارد نشود.

نقشه دمایی �������� ��������

با توجه به اینکه توزیع دما در مکان‌های مختلف �������� �������� و دیگر مکان‌های انبارش دارو یا مواد غذایی، به صورت یکنواخت نبوده و معمولا محل‌های ورود و خروج یا کناره‌های دیوارها، محل‌های نزدیک به درب‌ها و نیز محل‌های نزدیک به سیستم‌های سرمایش و گرمایش، با تنش‌ها و نوسانات بیشتر دمایی مواجه هستند، لذا نقشه برداری دمایی �������� �������� می‌تواند به خوبی مشخصه توزیع دما در مکان‌هایی که محصولات حساس در آنها نگهداری می‌شوند را نمایان کند.

شرکت آریانا افراز به عنوان تولید کننده سیستم‌های مانیتورینگ، توانسته با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها، محصولی را تولید کند که نه تنها نقشه برداری دمایی �������� �������� را به طور دقیق به اجرا درآورد، بلکه امکان ارائه دقیق ترین گزارش‌ها از وضعیت نوسانات دمایی را ارائه کند. یکی از مهمترین خدمات آریانا افراز در این زمینه، قرار دادن این دستگاه‌ها به صورت اجاره‌ای در اختیار شرکت‌ها است که همین امر منجر به استقبال کم نظیر شرکت‌های متقاضی از محصولات مانیتورینگ آریانا افراز شده است.

نقشه دمایی �������� �������� بر اساس استانداردهای مختلف سیستم‌های گرمایش و سرمایش انجام می گیرد که متداول ترین روش بر اساس معیارهای زیر است:

  • در ابتدا از محل مورد نظر یک نقشه دقیق بر اساس چیدمان قفسه‌ها، پارتیشن‌ها و سیستم‌های سرمایش و گرمایش تهیه می‌شود
  • پس از تعیین محل‌های مورد نیاز نصب سنسور، مطابق با دستورالعمل مربوط به محل مورد نظر، سنسورها در چند ارتفاع مختلف نصب می‌شوند
  • گزارش گیری و نمونه برداری دمایی از لحظه شروع فعالیت دیتالاگرها تا حداکثر زمان تعیین شده توسط بازرسان، ادامه دارد
  • پس از مدت زمان مورد نظر، دیتالاگرها از محل نصب جمع آوری شده و برای تحلیل داده در اختیار نرم افزار نقشه دمایی قرار می گیرند
  • نرم افزار تحلیل داده نقشه دمایی، می تواند نقاط سرد و گرم و تمام جزئیات انحرافات دمایی را مشخص کند
  • پس از تحلیل دقیق داده‌ها و مشخص شده محاسبات عملکرد SDT و MKT گزارش نهایی متناسب با دستورالعمل‌ها صادر می‌شود
  • بر اساس استاندارد ISPE باید در هر محل نقاط سرد و گرم دیتالاگر دائمی (یا فصلی) نصب شود تا مراقبت‌های دمایی انجام شود
تنوع خدمات نقشه برداری دمایی توسط شرکت آریانا افراز

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت آریانا افراز محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2023 by Ariana Afraz Co. ® Web-Designer and Website Optimizer